Pl. im. ks. Kowala 3, 36-030 Błażowa
695 614 215 (LO-wicedyr. Robert Grzesik) /// (17) 23-01-100 (dyrektor Maria Kruczek)
dyrektor.zsblazowa@gmail.com

Powiatowy Konkurs Międzyprzedmiotowy

Powiatowy Konkurs Międzyprzedmiotowy

Serdecznie zapraszamy młodzież klas 7-8 do wzięcia udziału w Powiatowym Konkursie Międzyprzedmiotowym „Igrzyska wiedzy 2022”, który został objęty patronatem Starosty Powiatu Rzeszowskiego i jest wpisany do wykazu konkursów Podkarpackiego Kuratora Oświaty, co może dać dodatkowe punkty uczniom klas 8 w procesie rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej.
 
Konkurs będzie miał dwa etapy:
12 kwietnia – etap szkolny na platformie moodle.
26 kwietnia – etap powiatowy, który odbędzie się w budynku LO w Błażowej i weźmie w nim udział po dwóch najlepszych uczniów z każdej szkoły, wyłonionych w etapie szkolnym.
 
Głównym celem konkursu jest usystematyzowanie wiedzy z przedmiotów egzaminacyjnych (język polski, matematyka, język angielski) przed egzaminem ósmoklasisty, dlatego zapraszamy głównie uczniów klas ósmych, ewentualnie klas 7.
 
Zgłoszenia przyjmujemy do 8 kwietnia, w tym dniu też zostaną udostępnione dane do logowania do platformy moodle.

Sześcioro uczestników otrzyma tytuł laureata, kolejnych czworo tytuł finalisty i nagrody. Konkurs został objęty patronatem Starosty Powiatu Rzeszowskiego i będzie zgłoszony do wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *